Свежие записи

Білизна із бавовни


Не дивлячись на широку популярність синтетичних матеріалів у виробництві одягу, у медиків вона викликає певні претензії. Тіло, одягнене в синтетику, не дихає, потіє.

Останнім часом все частіше роблять акцент на користь здорового способу життя. З огляду на цю динаміку бажань споживача і шкідливі властивості синтетики, деякі виробники роблять акцент на білизну з натуральних тканин.

Рекомендації медиків категоричні: літо і зима — період носіння тільки бавовняної нижньої білизни! Можливо, тим, для кого «мода понад життя», наша розмова здасться не цікавою.

Бавовняні тканини добре пропускають повітря, не викликають подразнень на шкірі. Волога від тіла добре всмоктується бавовняним білизною. У цій білизні не так страшні зимові морози. Завдяки створеному шару між тілом і білизною, в ній значно тепліше, ніж в синтетичному.

Раніше ніхто не знав про штучні тканини. Для пошиття натільних виробів одягу застосовували лляні, вовняні, бавовняні і шовкові тканини. Нижня білизна мала велике значення. У пошитті майок, нижніх спідниць, підштаників, панталонів — всього, що стикалося з тілом, використовували тільки натуральну тканину. Прийшов час брати все корисне у своїх предків. Для тіла властиво потовиділення. У синтетиці більше шансів легко дістати цистит. Вилікувати його буде важче. А від циститу прямий шлях до захворювань нирок. У синтетичному білизна можна застудитися навіть влітку.

Можливо, хтось зараз здивується, але виробництво нижньої красивої і якісної білизни з бавовни вже налагоджено. І її продаж не змусив себе довго чекати.

Хорошим прикладом є магазин https://kolgot.net/, в якому є можливість білизну купити від українського виробника MTF.

На ринку білизняний індустрії MTF характеризується як виробник найвищої якості.

Незалежно від того, де ви вибираєте білизну — в магазині або на ринку, уважно вивчайте ярлик. На ньому вказано багато корисної інформації — склад тканин і способи допустимої прання.

Що викликають алергію, синтетичні тканини, навіть в малих кількостях здатні заподіяти великі проблеми алергікам. Тому тим, хто страждає на цю недугу, рекомендується вибирати білизну з чистої бавовни.

Бережіть своє здоров’я. Ніякий гарний одяг не може бути дорожчим за здоров’я.

Также читают

article image
»

Перевозка китайских товаров

Авиаперевозки дорогой вид транспорта ...

article image
»

Профилактика и особые случаи

Главная профилактика, уверяют медики, ...

article image
»

Профилактические обследования

Во время первичного ...

article image
»

Особенности электронного страхового полиса

Исследуя особенности ...

article image
»

Виды женской бижутерии

Офисная.  Только сдержанная по ...

article image
»

Выбор автокресел и колясок

Покупая коляску в первую очередь ...

article image
»

Декорированная косметика для женщин

Даже самые признанные красавицы ...

article image
»

Рамки, предназначенные для постеров

На сегодняшний день рамки для ...

article image
»

Клей-пена: характеристики

Клей-пена – современный монтажный ...